środa, 29 października 2014

POZNAŃ GAME ARENA 2014 !!!


Dziewczyny też grają w gry!!!

I chociaż w tym roku na PGA dominowali mężczyźni, to jednak nie brakło również zapalonych gamerek ;). Tak trzymać dziewczyny!!!


Już niebawem pojawi się filmik z całego weekendu spędzonego w Poznaniu, 
a teraz zapraszam Was na fotorelację z wielkiego gamerskiego święta, które odbyło się w ubiegły weekend 24-29 października.

No to zaczynamy ;)


Nasza przygoda z PGA rozpoczęła się już w drodze do samego Poznania, gdzie odbywały się targi. Otóż na oficjalnym fanpage'u PGA ukazała się informacja iż niestety sprzedaż biletów została wstrzymana. Tak. Wstrzymana. Ech. 

tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiddddd

Po kilku głębszych wdechach i wydechach,skoro już byliśmy w drodze, postanowiliśmy, że po prostu obejrzymy sobie hale z zewnątrz, spojrzymy 
z politowaniem na tłumy marznących ludzi czekających nie wiadomo od kiedy na wejście do wewnątrz i naszą atrakcją nie będą gry ale koziołki pukające się na szczycie wieży poznańskiego ratuszaCóż...opatrzność jednak chciała inaczej i spacerując wzdłuż hali ujrzeliśmy otwarte niewielkie boczne drzwiczki...rodem z Alicji w Krainie Czarów,  przez które raz na jakiś czas wpuszczani byli zwiedzający. oho! 

Tak, tak, jak się domyślacie, nam też udało się przez nie prześlizgnąć, a to za sprawą małego podstępu. W tym samym czasie co PGA, odbywały się również inne targi: Happy Baby, targi Hobby itp. itd. I chociaż bilety na PGA zostały wyprzedane... inne bilety wciąż były dostępne.

I takim oto sposobem...kupując bilet na targi z zabawkami dziecinnymi, można było dostać się na hale, gdzie również znajdowały się targi PGA. 

I mimo zapewnień iż hala PGA jest oddzielona od innych...bez problemu można było wejść i ją zwiedzić. Dla pewności jeszcze wymieniliśmy z osobami wychodzącymi z targów nasze bilety na targi Happy Baby na bilety na PGA i...voila..znaleźliśmy się w środku...

TAKA DUMNA WOW...MAMY BILETY !!! ;)
COSPLAYERZY :)
POPULARNI YOUTUBERZY...
ZDJĘCIE Z CELEBRYTĄ ;)
https://www.youtube.com/user/777Cornholio 

Na hali panował harmider. Podobno przez dwa dni targów przez hale przewinęło się ponad milion osób!. 

TŁUMY TŁUMY TŁUMY  

STREFA MISTRZÓW ;) 
DREDZIU I TADE(Ł)O  
GRA IDEALNA !!! 
GRY FASCYNUJĄ OD NAJMŁODSZYCH LAT ;)
Moje wrażenia po PGA 2014. 

Cóż. To moje pierwsze targi PGA. Przyznam szczerze, że widoczne było iż frekwencja zwiedzających przerosła organizatorów i to srodze. Zapewne nie spodziewali się takiej ilości osób, ale jak dla mnie ostrą przesadą jest kazanie czekać na zewnątrz budynku osobom, które przyjechały często również z daleka i chciały kupić bilet, gdy hala przed kasami biletowymi świeciła pustkami i bez problemu można było tam wpuścić przynajmniej 50 osób. Nie wspomnę również o tym iż temperatura na zewnątrz daleka była od temperatury na Malediwach.

Organizacja innych targów...typu Happy baby w tym samym czasie co targów PGA, również była trochę nietrafionym pomysłem, ponieważ widok małych dzieciaczków przepychających się wraz z rodzicami przez tłumy ludzi próbujących dostać się na PGA nie był zbyt fajny. 

A dodatkowa wolna hala, na pewno pozwoliłaby pomieścić większą ilość osób

Cóż. Organizatorzy mają o czym myśleć, aby w przyszłym roku nie powtórzyła się taka sytuacja i aby każdy mógł wejść na targi.

Co do gier i samego wnętrza hali...

Cóż. Sądzę, że każdy znalazł dla siebie coś co jest akurat jego konikiem. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach można było zmierzyć się z innymi zawodnikami i zagrać m.in. w CS, Warface, League of Legends, World of Tanks, Alien Isolation, Fifa
. Oczywiście gwoździem sobotnich targów była konferencja i prezentacja Wiedźmina 3, który ukaże się już na początku przyszłego roku. Reasumując: Pomijając już narzekanie o ścisku i braku biletów, PGA okazało się świetną imprezą, na której poznałam wiele ciekawych i przezabawnych osób, youtuberów i gamerów. DLA MNIE BOMBA!!!

Łezka w oku zakręciła mi się również gdy dawałam swój pierwszy autograf...dziwne ale przesympatyczne uczucie:).


No i czas na zdjęcie z after party ;)

Jak tu ich nie lubić ?;)
(Dredziu Fisiu , Szawagier PL, Tadeo)

BŁOGOSŁAWIONA MIĘDZY DZBANAMI ;)
A Wy wybraliście się do Poznania? 
Jak Wam się podobało?


xoxo, Iskierka


P.S.1 Film z PGA niebawem :)o tu.
P.S.2 16 Listopada odbywają się targii beauty w Krakowie, więc nie martwcie         się, będzie również coś kobiecego dla równowagi ;).
P.S.3 Album ze wszystkimi zdjęciami z PGA znajdziecie na moim fanpage'u na         fb klik. Jeżeli nie macie konta na bloggerze, zapraszam do komentowania       na fb :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw swój komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...