piątek, 23 sierpnia 2013

Uwaga świetny konkurs - Apteka - Dbam o zdrowie + Biała Perła - System Wybielający Do Zębów w 10 dni

 Dziś odkryłam jedną z dobrych aptek do której na pewno będę wracać często. Dlaczego? Po pierwsze za sprawą bardzo konkurencyjnych cen, po drugie ze względu na nowy program lojalnościowy dla klientów, który mam nadzieje będzie się rozrastał. Skuszona bardzo pozytywną opinią kuzynki i zachęcona dodatkowo reklamą w TV chciałam zakupić Białą Perłę - Domowy zestaw wybielając do zębów, który wybiela nasze zęby w 10 -14 dni. O dziwo jednak cen zestawu, który rok temu kosztował 50 zł teraz sięgają nawet 90 zł!. Podobno jest to nowa, zmieniona formuła...ale czy to prawda to już tylko pozostaje do oceny każdego z nas. Tak się (nieszczęśliwym) przypadkiem złożyło, że zmuszona byłam odwiedzić szpital i w przyszpitalnej Aptece w oczekiwaniu w kolejce na półce wypatrzyłam właśnie Białą Perłę w cenie 65 zł. Aleee drogo - pomyślałam wtedy, gdyż moja kuzynka zakupiła ten zestaw około 2 lata temu za 30-40 zł. Stwierdziłam, że nie będę przepłacać i zakupie ten produkt gdzie indziej, w tańszej aptece. O dziwo jednak mimo iż byłam w 5 aptekach, a po innych została jeszcze rozesłana moja rodzina i chłopak, cena Białej Perły nie była niższa niż 79 zł. Przyszpitalna Apteka znajdowała się na całkowicie drugim końcu miasta i nie chciało mi się do niej wracać, ale po długich poszukiwaniach uznałam, że jednak warto. I tu mała uwaga. Jeśli nie ma w waszym mieście Aptek Dbam o Zdrowie, zajrzyjcie do skarbnicy wszystkiego - Internetu. Na stronach wielu internetowych Aptek Biała Perłę można dostać w cenie około 47 zł, doliczając koszt wysyłki, cena jest podobna jak w Aptekach Dbam o Zdrowie czyli około 65 zł. Szczerze powiedziawszy byłam bardzo zaskoczona promocją w tej Aptece, ponieważ zazwyczaj, gdy produkt jest reklamowany w TV to jego cena wędruje wysoko w górę lub nieznacznie różni się pomiędzy Aptekami...tu jednak Apteka Dbam o Zdrowie zrobiła mi świetną niespodziankę i przez najbliższy czas cena Białej Perły w sieciach tych Aptek będzie wynosiła 65 zł. A gdzie znajdziecie te Apteki? Wszędzie, w całej Polsce jest przynajmniej kilka w większych miejscowościach.
O Białej Perle zrobię oddzielny post, a odnośnie Aptek Dbam o Zdrowie to jeśli jeszcze w tym tygodniu odbierzecie z tych Aptek specjalny kuponik i przez najbliższe 2 tygodnie w każdym nowym tygodniu odbierzecie dwa kolejne, zostaniecie upoważnieni do odbioru na prawdę świetnych nagród, o których możecie poczytać na stronie: www.zdrowopomaranczowo.pl jako nagrody możecie odebrać m.in. zestaw do pomiaru ciśnienia, minizestawy kosmetyków Vichy, termometry itp. itd. Ab odebrać kuponik z Apteki nie trzeba nic kupować, wystarczy zapytać. Panie w Aptece są na prawdę przemiłe (przynajmniej w moim mieście) więc same garną się do pomocy. Zachęcam, Polecam. Ja już jeden kupon mam, za 2 tygodnie nieomieszkam się pochwalić jaką nagrodę udało mi się zgarnąć :)

  

A oto mój pierwszy film na yt, trochę smutny, trochę koślawy, ale nagranie go bardzo poprawiło mi humor po dobijającej szpitalnej atmosferze. Enjoy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw swój komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...