czwartek, 7 marca 2013

Born this way..& Łamliwe paznokcie

Witajcie...:)
            Od dawien dawna zmagałam się z milionem pomysłów, które nieudolnie próbowały wydostać się z mojej łepetynki i narobić trochę bałaganu...i chyba dziś im się udało; co zaowocowało w postaci tegoż bloga:). 
      Zabieram się i zabieram do rozpoczęcia walki z moimi paznokciami, które są totalnie łamliwe, rozdwajające się, kruszące i niereformowalne. Gdyby było tak zawsze, pewnie bym się z tym pogodziła i żyła dalej, ale nie było. Chcę więc podjąć walkę o odzyskanie swoich dawnych pięknych pazurków...i mam nadzieje ze blogowa motywacja mi w tym pomoże. 
         
       Przechodząc do konkretów, poniżej możecie zobaczyć jak wyglądały moje paznokcie kiedyś i teraz:


Swoją walkę o zdrowe, ładne, zadbane i estetyczne paznokcie zaczęłam tak na prawdę kilka tygodni temu. Do tego czasu malowałam je raz na jakiś czas odżywkami do paznokci (dokładny opis w kolejnym poście dotyczącym szczegółów pielęgnacji) i i starałam się unikać kolorowych lakierów do paznokci. Co jakiś czas wsmarowałam też pierwszy lepszy krem, który nawinął się pod rękę. Po przekopaniu tony materiałów o paznokciach już wiem jak powinnam się nimi zająć aby chociaż trochę je odratować, co postaram się wam przekazać w następnym poście. Buziaki
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw swój komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...